Adalet erdemi, bilgelik tarafından düzenlenen ılımlılıktan oluşur.

ARİSTOTELES

Mali Danışmanlık Konusunda Kapsamlı Tavsiyeler

FT MALİ DANIŞMANLIK BÜROSU

Mali danışmanlık hizmeti sunarak gerçek veya tüzel kişilere finansal alanda çözümler üretiyoruz. 20 yıllık bir sektör deneyimine sahip uzman ekibimiz sayesinde danışan firmalarımızın dava öncesi ve dava aşamasındaki desteğe muhtaç tüm yönlerini denetliyoruz. Detaylı şekilde hazırlanan raporlarımız ile danışan firmamızı mahkeme süreçlerine hazırlıyor ve en düşük zararla veya zararsız şekilde süreçlerini tamamlamasını sağlıyoruz. Mali çözümlerin uzmanlık gerektiren alanlarında detaylı raporlar hazırlayabilen ve iş sahasının inceliklerine hakim bir ekip ile çalışıyoruz.

Detaylı bir çalışma sonrasında dava sürecine hazırlık için mali tablo analizi ve mali denetçilik hizmetlerinin yanı sıra finansman, mühendislik, iş geliştirme, veri güvenliği gibi alanlarda da yetkinlik sahibi çözüm ortaklarımız ile süreç yürütüyoruz. Danışmanlık hizmeti almış olan firmalarımızın A’dan Z’ye her alanda sorunsuz şekilde süreç yürütmeleri için tüm gücümüzle çalışırız.

DAVA ÖNCESİ ve DAVA AŞAMASINDA MALİ DANIŞMANLIK

Mali çözümün uzmanlık gerektiren konuda derinlemesine bilgi ve ehliyet sahibi olan ekibimiz tarafından, öncelikle açılacak veya açılan davada evrak bazında veya dosyada ön inceleme yapılarak bilirkişi incelemesine hazır hale getirilir. Mahkemeler tarafından alınan bilirkişi raporundan önce Ön Mali İnceleme çalışması yaparak sizi, bilirkişi incelemesine hazır hale getiririz.

Verilen bilirkişi raporunda gözden kaçmış, hesap ve işlem hatası yapılmış, yanlış değerlendirilmiş önemli konuların ortaya konulabilmesi ve ek rapor hazırlanması için ön inceleme dosyası hazırlanır. Mali incelemelerde delillerin toplanmasından, taşınmasına ve analizine kadar tüm süreç titizlikle değerlendirilir ve var olan eksikler ortaya konur. Bunun neticesinde, mali delillerin ispat gücü ortaya çıkarılır.

OFİSLERİMİZ
München/Deutschland
İstanbul/Türkiye

FT Danışmanlık ile İletişime Geçin

FT_Danismanlik_footer
München/İstanbul

Takip Edin:

MALİ DANIŞMANLIK HİZMETİ

Finansal Mali Analiz Uzmanı -Mali Denetmen-Muhasebe/Finans Uzmanı-SGK Uzmanı-Dava Öncesi ve Sonrası Mali Danışman-Uzman Görüşü

Tüm Hakları Saklıdır © 2022

WhatsApp İletişim
1
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?